A i mban syzet gjatë seksit? Moderatorja shqiptare e thotë troç - Bota Sot
A i mban syzet gjatë seksit? Moderatorja shqiptare e thotë troç

Mediale Vip

A i mban syzet gjatë seksit? Moderatorja shqiptare e thotë troç

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 07:23
Aulona Musta

Moderatorja Aulona Musta ka qënë e ftuar ditën e djeshme tek emisioni “Treshat” .  Përballë makinës së të vërtetës, Aulona ka treguar detaje lidhur me jetën e saj seksuale me bashkëshortin e saj, Tomin.

Bora Zemani: A i mban syzet gjatë seksit?

Aulona Musta: Varet nga personazhi që po interpretoj.

Bora Zemani: Sa herë bën seks?

Aulona Musta: Sigurisht që jo aq shpesh sa jemi njohur. Por realisht përpiqemi që ta mbajmë sa më gjallë dhe të kënaqemi sa më shumë. Jam shumë e lumtur

Bora Zemani: A është më i mirë seksi kur je i palestruar?

Aulona Musta: Po! Tani nuk dua të gjykoj por është mendimi im personal. Lodhesh më pak, ke fuqi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...