Ana Gjebrea talent në çdo zhanër, vajza e Arditit habit familjarët duke bërë reperen - Bota Sot
Ana Gjebrea talent në çdo zhanër, vajza e Arditit habit familjarët duke bërë reperen

Mediale Vip

Ana Gjebrea talent në çdo zhanër, vajza e Arditit habit familjarët duke bërë reperen

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 15:17
Ardit dhe Ana Gjebrea

E vogla e familjes Gjebrea përbën një zbulim edhe për vetë të atin.

Me talentin e trashëguar prej tij, ndikuar shumë nga muzika e kohës, Anna shfaqet në videon e publikuar nga Ardit Gjebrea duke bërë reperen dhe siç edhe dallohet fare lehtë, e bën shumë mirë.

Me sigurinë e një këngëtareje të rritur në skenë, interpretimi i Annës premton shumë për një të ardhme në muzikë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Repost @ivtase • • • • • • Hip-Hop Wave from @iamcardib & @annagjebreaofficial

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

 

Ndonëse kjo nuk është hera e parë që ajo këndon, impresioni që ka shkaktuar tek komentuesit ka qenë shumë i madh.

Deri tani Anna numëron dy këngë, njëra në bashkëpunim me babain e saj dhe tjetra me koleget e të atit, Irma Libohova e Juliana Pasha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...