Dasma po afrohet, Afrona Dika zgjedh unazën e martesës - Bota Sot
Dasma po afrohet, Afrona Dika zgjedh unazën e martesës

Mediale Vip

Dasma po afrohet, Afrona Dika zgjedh unazën e martesës

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 08:25
Afrona Dika

Afrona Dika ka filluar përgatitjet e fundit para martesës.

Afrona Dika dhe Blero një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku janë në prag të martesës, çifti vetëm se kanë filluar përgatitjet e fundit.

E dashura e këngëtarit ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet në një argjendari duke përzgjedhur unazën e martesës.

Dalë nga dalë dyshja janë duke përfunduar procedurat para martesës, pas zgjedhjes së fustanit dhe tani unazës na ndajnë edhe pak detaje nga dasma e cila do mbahet muajin e ardhshëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...