Haradinaj për Unikkatilin: Unik në kuptimin e plotë të fjalës - Bota Sot
Haradinaj për Unikkatilin: Unik në kuptimin e plotë të fjalës

Mediale Vip

Haradinaj për Unikkatilin: Unik në kuptimin e plotë të fjalës

Nga: D.RR Më: 6 gusht 2019 Në ora: 12:24
Haradinaj dhe Unikkatil

Ish kryeministri Haradinaj, ka publikuar një foto me rep-artistin shqiptarë të njohur, Viktor Palokaj-Unikkatil.

Haradinaj e quan Unikkatilin unik në kuptimin e plotë të fjalës, teksa në foto me të e ka bërë shqiponjën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...