“Nusja” në sheshxhirim; Arbana Osmani pranë Eduartit në projektin e ri - Bota Sot
“Nusja” në sheshxhirim; Arbana Osmani pranë Eduartit në projektin e ri

Mediale Vip

“Nusja” në sheshxhirim; Arbana Osmani pranë Eduartit në projektin e ri

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 17:07
Arbana Osmani pranë Eduartit

Regjisori Eduart Grishaj aktualisht është duke punuar me një projekt të ri. Është fjala për xhirimet e filmit “Gjyshja”, të cilat po bëhen në disa vende të Shiqpërisë.

Këtë të martë grupi i xhirimit ndodhet në Bogë dhe pranë Grishajt në këtë projekt të ri është edhe e dashura e tij, prezantuesja Arbana Osmani.

Kjo e fundit ka filmuar një fragment gjatë xhirimit të skenës “Nusja” duke i uruar fat të dashurit e duke e shoqëruar komentin me një zemër.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...