Kim Kardashian sjell pamje nga pushimet me familje në Japoni

Mediale Vip

Kim Kardashian sjell pamje nga pushimet me familje në Japoni

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 06:46
Kim Kardashian

Kim Kardashian këto ditë ka vizituar Japoninë.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet e fundit.

Bukuroshja këtë herë si destinacion për pushime e zgjodhi Japoninë, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo postoo një foto ku shfaqet pranë bashkëshortit, Kanye West si dhe dy fëmijëve të tyre.

“Më shumë fotografi nga Japonia”, është mbishkrimi që ua ka lënë këtyre imazheve.

Për ndryshe, Kim Kardashian së fundi ka paralajmëruar linjën e re të produkteve të grimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat