Gati i zbuloi të gjitha në bikinit e vogla, nëna i drejtohet publikisht Ritës - Bota Sot
Gati i zbuloi të gjitha në bikinit e vogla, nëna i drejtohet publikisht Ritës

Mediale Vip

Gati i zbuloi të gjitha në bikinit e vogla, nëna i drejtohet publikisht Ritës

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 17:25
Vera dhe Rita Ora

Rita Ora këto ditë po pushon në Ibiza, natyrisht as kësaj radhe nuk kanë munguar fotografitë provokuese në rrjete sociale.

Fotografitë e Ritës në plazh u komentuan për faktin që bikinit ishin aq të vogla saqë gati i zbulonin pjesët intime asaj.

E këtë gjë e ka vërejtur edhe nëna e Ritës, Vera, e cila përmes një postimi i kërkoi asaj që herën tjetër të dalin bashkë për bikini, në mënyrë që të sigurohet se ka marrë numrin e duhur.

“Rita Ora dukesh për mrekulli, vetëm të lutem më lejo të vij me ty për blerje të rroba banjove herën tjtër, vetëm të sigurohem që po merr numrin e duhur”, ka shkruar me shaka Vera Ora.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...