Ka 24 vetura, por Cardi B nuk vozit për këtë arsye - Bota Sot
Ka 24 vetura, por Cardi B nuk vozit për këtë arsye

Mediale Vip

Ka 24 vetura, por Cardi B nuk vozit për këtë arsye

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 17:34
Cardi B

Reperja e njohur Cardi B ka zbuluar veturat super-luksoze që gjenden në oborrin e shtëpisë së saj.

Por, ajo nuk mundet të vozit asnjërën prej tyre, për shkak se ende nuk posedon patentë shofer.

Përmes rrjeteve sociale, reperja ka treguar disa prej atyre veturave, të cilat kapin shifra të larta dhe janë të brendeve të njohura.

Edhe një tjetër emër i njohur, Jennifer Lopez, javë më parë mori dhuratë veturë luksoze nga partneri, por kishte deklaruar që nuk ka vozitur asnjëherë.

Si Cardi B ashtu edhe Jennifer Lopez kanë habitur fansat me këto deklarata. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...