Inis Gjoni publikon foton e rrallë nga adoleshenca, asgjë nuk ka ndryshuar në portretin e saj - Bota Sot
Inis Gjoni publikon foton e rrallë nga adoleshenca, asgjë nuk ka ndryshuar në portretin e saj

Mediale Vip

Inis Gjoni publikon foton e rrallë nga adoleshenca, asgjë nuk ka ndryshuar në portretin e saj

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 07:40
Inis Gjoni

Inis Gjoni ka disa vite që është tërhequr nga daljet e shpeshta publike, megjithatë njerëzit vazhdojnë ta ndjekin njësoj si ditën e parë përmes rrjeteve të saj sociale. Në profilet publike Inisi përpiqet të jetë disi aktive, duke ndarë detaje nga projektet e saj apo kujtime nga e shkuara. Së fundmi artistja e njohur ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të saj, që duhet të jetë shkrepur në vitet e para të adoleshencës. Në fotografi Inisi shfaqet e veshur me një kostum tradicional të Shqipërisë së Mesme dhe në të vihet re buzëqeshja e ëmbël që e ka dalluar gjithmonë.

“12 ose 13 vjeçe hahaha #unë”, ka shkruar Inisi bashkangjitur imazhit të saj. Që prej asaj kohe në portretin e Gjonit nuk ka ndryshuar thuajse asgjë, sepse ajo është kujdesur gjithmonë që të ruajë një pamje sa më origjinale. Këtë gjë e kanë vënë re edhe ndjekësit në ‘Instagram’, të cilët kanë lënë komente të shumta në foton e saj. Sot Inisi është mama e një vajze dhe kur Coco të rritet e pak me siguri nënë e bijë do duken si dy shoqe të ngushta, sepse për Inisin koha nuk do të bëjë asnjëherë përpara. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...