Pas festivalit, Dua Lipa shfaqet mjaft provokative në disa fotografi të reja - Bota Sot
Pas festivalit, Dua Lipa shfaqet mjaft provokative në disa fotografi të reja

Mediale Vip

Pas festivalit, Dua Lipa shfaqet mjaft provokative në disa fotografi të reja

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 09:21
Dua Lipa

Dua Lipa u shfaq në formë të mirë pak ditë pas përfundimit të festivalit “Sunny Hill”.

Dua Lipa ditë më parë erdhi në Kosovë, për të qenë e pranishme në festivalin “Sunny Hill”, i cili organizohet nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

Në këtë udhëtim, ajo shoqërohej nga i dashuri, Amwar Hadid si dhe prindërit, motra e vëllai.

Dua u argëtua pa fund gjatë tre ditëve të festivalit, madje natën e tretë performoi bashkë me Calvin Harris.

Së fundi, këngëtarja postoi një fotografi, në të cilën u shfaq me një fustan të hapur tek gjoksi, me të cilin nuk mbante veshur fare reçipeta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...