‘I keni kthy këngët në tallava’, ndjekësja ‘akuzon’ Elvanën për këngën e re - Bota Sot
‘I keni kthy këngët në tallava’, ndjekësja ‘akuzon’ Elvanën për këngën e re

Mediale Vip

‘I keni kthy këngët në tallava’, ndjekësja ‘akuzon’ Elvanën për këngën e re

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 07:25
Elvana Gjata

“A m’don” quhet kënga e re e këngëtares Elvana Gjata.

Një këngë e bukur, plotë ritëm dhe një klip shumë verorë, janë disa nga kategorizimet e këtij produksioni muzikor të saj.

Ka pasur disa komente të tipit që kënga ka edhe ritëm tallavaje.

Madje, një fanse e ‘akuzoi’ Elvanën përse po këndon me theks të Kosovës!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...