Bim Bimma dhe Real 1 publikojnë këngën “Ami” - Bota Sot
Bim Bimma dhe Real 1 publikojnë këngën “Ami”

Mediale Vip

Bim Bimma dhe Real 1 publikojnë këngën “Ami”

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 14:50

Bim Bimma ka lansuar projektin surprizë.

Bim Bimma ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Ami”, të cilin e solli në bashkëpunim me Real1. Për beatin u kujdes SevereBeats, ndërsa mix/masterin e bëri Faton Dolaku, kurse projektin e sollën vetëm në versionin audio.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...