Urimi i Dafina Zeqirit me rastin e festës - Bota Sot
Urimi i Dafina Zeqirit me rastin e festës

Mediale Vip

Urimi i Dafina Zeqirit me rastin e festës

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 10:45
Dafina Zeqiri

Sot në mbarë botën festohet festa e Kurban Bajramit.

Të famshmit tanë kanë uruar festën në mënyra të ndryshme, e një prej tyre është edhe Dafina Zeqiri.

"Urime Festa e Kurban Bajramit gjitha të mirat për ju dhe familjen tuaj”, ka shkruar këngëtarja në urimin e saj.

Image

Kujtojmë se projekti i fundit nga Dafina Zeqiri është “Lule Lule”, këngë kjo në duet me reperin Lumi B.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...