Oriola Marashi ‘djeg’ rrjetin e veshur në bikini të kuqe - Bota Sot
Oriola Marashi ‘djeg’ rrjetin e veshur në bikini të kuqe

Mediale Vip

Oriola Marashi ‘djeg’ rrjetin e veshur në bikini të kuqe

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 16:12
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi atraktive në Instagram.

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq në bikini të kuqe.

Teksa po pushonte në Spanjë, modelja nuk ka hezituar të ekspozojë format trupore në të kuqe.

Në atë foto, bukuroshja pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit, të cilët e komentonin për format trupore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat