Demi Rose shfaqet ‘lakuriq’ në vaskën e mbushur me lule - Bota Sot
Demi Rose shfaqet ‘lakuriq’ në vaskën e mbushur me lule

Mediale Vip

Demi Rose shfaqet ‘lakuriq’ në vaskën e mbushur me lule

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 11:33
Demi Rose

Demi Rose ka joshur ndjekësit me fotot e fundit.

Demi Rose ka publikuar një fotografi në Instagram ku imazhi dhe shkrimi që ka lënë modelja në foto nuk përputhen më njëra tjetrën.

Në foton e publikuar ku britanikja shihet komplet e zhveshur në vaskën e mbushur me lule ajo kishte lënë shkrimin: “Bukuria nuk është në fytyrë  por tek drita brenda zemrës”.

Demi zotëron linja të përkryera trupore me anë të cilave arriti edhe të marrë famën më të madhe, ajo ka mbi nëntë milion ndjekës në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...