Mozzik dhe Loredana me ‘Eiskalt’ shënojnë suksesin e radhës - Bota Sot
Mozzik dhe Loredana me ‘Eiskalt’ shënojnë suksesin e radhës

Mediale Vip

Mozzik dhe Loredana me ‘Eiskalt’ shënojnë suksesin e radhës

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 12:28
Mozzik dhe Loredana Zefi

Javë më parë çifti kishin publikuar duetin e ri.

Mozzik dhe Loredana janë çifti i cili po mahnit publikun me këngët që janë duke sjell, e fundit është ‘Eiskalt’ një projekt ky që po pëlqehet shumë edhe në Gjermani.

Edhe pse janë bërë dy javë nga publikimi i kësaj kënge, ‘Eiskalt’ po kryeson listat e këngëve më të dëgjuara në shtetin gjerman në platformën Spotify.

Ndërsa në platformën e Youtube çifti Mozzik-Loredana kanë arkëtuar hiç më pak se nëntë milion klikime në një periudhë dy javore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...