I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët - Bota Sot
I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët

Mediale Vip

I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 21:43
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Anwar Hadid ka peronalizuar një xhaketë të firmës së njohur botërore duke i shtuar në shpinë një shqiponjë të madhe.

Tash me siguri se do të filloni ta duani të dashurin e ri të Dua Lipës.

Ai është shfaqur dorë për dore me Duan, e ndërsa çifti është fotografuar me shpinë të kthyer, një detaj i bukur vërehet në xhaketën që Anwar ka të veshur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SUNNY HILL

A post shared by A+ (@anwarhadid) on

Hadid ka një shqiponjë të madhe me gurë shkëlqyes, të cilën e ka personalizuar në firmën e njohur ‘Bond’.

Anwar gjatë javës së kaluar ka vizituar për herë të parë Kosovën, duke marrë pjesë në Sunny Hill në Prishtinë, e duket se çdo herë e më shumë po i pëlqen dhe po lidhet me kulturën shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...