Ledri Vula paralajmëron: Jam këtu për të qëndruar - Bota Sot
Ledri Vula paralajmëron: Jam këtu për të qëndruar

Mediale Vip

Ledri Vula paralajmëron: Jam këtu për të qëndruar

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:03
Ledri Vula

Reperi po vazhdon pandalshëm me suksese të njëpasnjëshme, dhe mbetet një nga artistët më të kërkuara dhe më të dashur shqiptar.

Me projektet të shumta të cilat me tu dëgjuar kthehen në hite dhe mbrëmje muzikor pandërprerë, Ledri gëzon një numër të madh adhuruesish brenda dhe jashtë trojeve shqiptare.

Në shumë rast adhuruesit e tij kanë treguar që janë të ‘çmendur’ pas tij duke bërë veprime të ndryshme për të treguar dashurinë e madhe që kanë për të.

Ndërsa, as Ledri nuk i zhgënjejnë asnjëherë, ai edhe në një imazh që ka ndarë së fundi në ‘InsatStory’ ka treguar se reprin do ta kemi në maja të muzikës edhe për shumë vite.

Përmes një fotografie që ka postuar Ledri ka shkruar “Jam këtu për të qëndruar”.

Kujtojmë që projekti i fundit i Ledrit ‘M’ke harru’, erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahun.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat