Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur - Bota Sot
Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

Mediale Vip

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 18:24
Tayna

Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur.

Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një vit dhe falënderoi fansat për përkrahjen.

“1 vit, 11 këngë, 1 milion ndjekës Fillova prej 10 mijë…Faleminderit!!!Ky vit ka qene endrra me e bukur. Ju dua!”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Bye Bye”, këngë kjo në duet me Dafina Zeqirin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...