“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re - Bota Sot
“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re

Mediale Vip

“Vetëm ti”, thotë Shkumbin Ismaili në këngën e re

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 18:37
Shkumbin Ismaili

Shkumbin Ismaili ka lansuar këngën e tij të re me titull “Vetëm ti”.

Edhe kësaj radhe, këngëtari i qëndroi besnik rrymës në të cilën këndon vazhdimisht, kurse këngës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vetë Shkumbini, ndërsa videoklipi është punuar nga Max Production.

Në linkun e mësipërm mund ta dëgjoni këngën e re nga Shkumbin Ismaili me titull “Vetëm ti”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...