Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen - Bota Sot
Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Mediale Vip

Rita Ora sërish probleme me frymëmarrjen

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 22:52
Rita Ora

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, po përballet së fundmi me disa probleme me frymëmarrjen.

Së fundmi, ajo mbajti një koncert në Itali, dhe më pas është nisur për në Londër.

Ndërkohë, kur hipi në aeroplan privat, këngëtarja shqiptare e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në InstaStory, trajtimet që po merrte për të përmirësuar frymëmarrjen.

Rita po merrte trajtimin “erosol”, në mënyrë që të ishte në gjendje më të mirë për koncertet e radhës.

Së fundmi, Ora performoi edhe në Portugali dhe Spanjë, teksa në Ibiza shijoi disa ditë të mira pushimi me shoqërinë e saj. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat