Gigi Hadid dhe Tyler Cameron e dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon - Bota Sot
Gigi Hadid dhe Tyler Cameron e dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon

Mediale Vip

Gigi Hadid dhe Tyler Cameron e dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:24
Tyler Cameron dhe Gigi Hadid

Tyler Cameron dhe Gigi Hadid po dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon.

Në disa fotografi të publikuara nga mediumi E! Shihet çifti duke dalë nga apartamenti i tyre veçmas në NYC të hënën në mbrëmje.

Të dy të famshmit dolën me veshje të rastësishme derisa u kapën nga fotografët.

Në të vërtetë, modelet – që u takuan për herë të parë në Instagram – nuk kanë qenë të turpshëm për lidhjen e tyre.

Javën e kaluar ata ishin në Brooklyn përpara se të përfundonin përsëri në banesën e Gigit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat