E mbani mend vajzën që puthej me Miley Cyrus? Ja çfarë i bëri këngëtarja ish-të dashurit të saj - Bota Sot
E mbani mend vajzën që puthej me Miley Cyrus? Ja çfarë i bëri këngëtarja ish-të dashurit të saj

Mediale Vip

E mbani mend vajzën që puthej me Miley Cyrus? Ja çfarë i bëri këngëtarja ish-të dashurit të saj

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 23:53
Miley Cyrus, Kaitlynn Carter

Pas ndarjes me Liam, Miley Cyrus u fotografua duke shkëmbyer puthje me një femër në Itali. Ajo është Kaitlynn Carter, ish-gruaja e Brody Jenner.

Ky i fundit ka bërë një koment në fotografinë e tij ku thoshte: “Vëmendje! Së shpejti, foto të miat dhe të Liam që ecim dorë për dore në plazh.”

E gjitha kjo mori vëmendjen e Miley, e cila nuk vonoi ti kthente përgjigje.

Image

“Ik merr një sy gjumë në kamion dhe qetësohu”, i tha këngëtarja duke i lënë të nënkuptojë se duhet të merret me punët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat