Rivalja e Kim Kardashian nuk di të ndalet, shfaqet tejet seksi - Bota Sot
Rivalja e Kim Kardashian nuk di të ndalet, shfaqet tejet seksi

Mediale Vip

Rivalja e Kim Kardashian nuk di të ndalet, shfaqet tejet seksi

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 07:21
Anastasiya Kvitko

Modelja e njohur Anastasiya Kvitko e cila njihet për format e theksuara trupore gjithashtu njihet edhe për paraqitjet e saj të zjarrta në publik duke mos hezituar në asnjë rast të shfaqet në publik

Ajo është me origjinë ruse, mirëpo jeton dhe vepron në ShBA, fillimisht në Miami tani në Los Anxhelos ku edhe po e zhvillon furishëm karrierën në fushën e modelimit.

Anastasiya falë formave trupore ka arritur shifra milionëshe të ndjekësve në llogarinë e saj në Instgaram.

E për më shumë se 10 milion fansa që e ndjekin atë ajo publikoi së fundmi një fotografi mjaft joshëse duke vënë në pah format e përthyera trupore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat