Beyonce shijon pushimet me binjakët e saj - Bota Sot
Beyonce shijon pushimet me binjakët e saj

Mediale Vip

Beyonce shijon pushimet me binjakët e saj

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 07:28
Beyonce me binjakët e saj

Beyonce është një nënë e ‘marrosur’ pas tre fëmijëve të saj, por në media më shpesh është parë me vajzën e saj të madhe Blue Ivy.

Ndërkaq, binjakët e saj janë mbajtur jashtë vëmendjes së publikut.

Sidoqoftë, gjatë fundjavës, këngëtarja e Lemonade u pa në një foto me Rumin dhe Carter, si dhe burrin e saj Jay-Z gjatë një pikniki familjar në Hamptons.

Image

Fotografitë e publikuara në Daily Mail tregojnë dy prindërit duke i mbajtur në krahë më të vegjlit e familjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat