Ditëlindje si kjo, Kylie Jenner vazhdon festën në jahtin super-luksoz - Bota Sot
Ditëlindje si kjo, Kylie Jenner vazhdon festën në jahtin super-luksoz

Mediale Vip

Ditëlindje si kjo, Kylie Jenner vazhdon festën në jahtin super-luksoz

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 08:49
Kylie Jenner

Kylie Jenner po vazhdon ta festojë ditëlindjen edhe disa ditë pasi e kishte atë.

Kylie Jenner ka vendosur që ditëlindja e saj e 22-të të jetë e paharruar.

Modelja me rastin e ditëlindjes udhëtoi drejt Ialisë me më të dashurit e saj, ku edhe po feston në jahtin super-luksoz.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hell of a LIFE 💙💙💙🌊

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa video, në të cilat shfaqet duke u hedhur në det nga jahti.

E veshur me kostum të larjes, Kylie u filmua teksa u hodh nga jahti, e pas saj edhe Travis Scott dhe një nga miqtë e tyre që po i shoqëron në festë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat