Wanda dhe Icardi fotografohen në momente intime në pishinë - Bota Sot
Wanda dhe Icardi fotografohen në momente intime në pishinë

Mediale Vip

Wanda dhe Icardi fotografohen në momente intime në pishinë

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 10:52
Wanda dhe Icardi

Wanda dhe Icardi nuk ndahen pothuajse asnjë moment nga njëri-tjetri.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi u shfaqën në momente intime pranë njëri-tjetrit në pishinë.

Së fundi, partnerja e futbollistit publikoi disa imazhe, ku shfaqet në momente intime me Icardin.

Image

“Në vendin tim të preferuar”, ka shkruar Wanda në njërën nga fotot, ku u shfaq në krahët e partnerit.

E në një tjetër foto, Wanda dhe Icardi u shfaqën duke shkëmbyer puthje pasionante në mes të pishinës.

Në këtë foto, e gjithë vëmendja ishte tek të pasmet bombastike në bikini të zeza.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...