Publikoi tetë këngë nga fillimi i vitit, Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet - Bota Sot
Publikoi tetë këngë nga fillimi i vitit, Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet

Mediale Vip

Publikoi tetë këngë nga fillimi i vitit, Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 12:24
Capital T

Capital T ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se sa këngë publikoi që nga fillimi i vitit.

Reperi ka numëruar plot tetë këngë të reja, por thotë se këto janë vetëm gjysma, pasi shumë të tjera janë rrugës.

“Dhe janë vetëm gjysma e 2019-ës. Shumë të tjera janë rrugës”, ka shkruar Capitali.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Capital T titullohet “Sytë e tu”, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...