Po realizonte fotosesion në bikini, modelja gati e pësoi nga qeni - Bota Sot
Po realizonte fotosesion në bikini, modelja gati e pësoi nga qeni

Mediale Vip

Po realizonte fotosesion në bikini, modelja gati e pësoi nga qeni

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 14:49
Demi Rose

Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore.

Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, si çdo herë dukej tejet joshëse.

Në fotografitë e siguruara nga “DailyMail”, shihet momenti kur Demi Rose ishte gati ta pësonte nga një qen.

Teksa po realizonte fotografitë provokuese, një qen iu afrua buzë detit dhe rrezikoi ta kafshonte modelen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...