Plaçkitet bashkëshorti i Jennifer Lopez - Bota Sot
Plaçkitet bashkëshorti i Jennifer Lopez

Mediale Vip

Plaçkitet bashkëshorti i Jennifer Lopez

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 22:21
Jennifer Lopez

Është plaqkitur bashkëshorti i J.Lo dhe vlera e gjërave të humbura kap shifër të lartë.

Bashkëshorti i Jennifer Lopezit, Alex Rodriguez, është plaqkitur dhe vlera e gjërave të humbura shkon deri në gjysmë milionë dollarë.

Këtë e vuri re pasi u kthye nga San Franciscos atje ku kishte shkuar për ta shikuar ndeshjen Giants-Phillies të dielën.

Mediat e huaja kanë raportuar se në makinën me qira, ai kishte bizhuteri, një laptop, dhe pajisje të tjera elektronike të cilat u vodhën nga hajdutët.

Thuhet se ngjarja ka ndodhur në dhjetë të mëngjesit dhe policët lokal e kanë bërë primarje zbardhjen e këtij rasti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat