Georgina e Ronaldos tregon linjat trupore, bëhet imazh i ‘Yamamay’ - Bota Sot
Georgina e Ronaldos tregon linjat trupore, bëhet imazh i ‘Yamamay’

Mediale Vip

Georgina e Ronaldos tregon linjat trupore, bëhet imazh i ‘Yamamay’

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 08:18
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez ka treguar edhe njëherë linjat trupore.

Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase, Georgina Rodriguez për të reklamuar linjën e re.

E veshur në të zezë, partnerja e Cristiano Ronaldos ka treguar linjat perfekte trupore.

 8:14 | 15 Gusht 2019

Georgina Rodriguez ka treguar edhe njëherë linjat trupore.

   

Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase, Georgina Rodriguez për të reklamuar linjën e re, shkruan lajmi.net.

E veshur në të zezë, partnerja e Cristiano Ronaldos ka treguar linjat perfekte trupore.

Ajo fotot i ka publikuar edhe në rrjete sociale dhe nuk kanë pasur se si të mungojnë komentet e shumta pozitive.

Georgina është aktive në Instagram ku shpesh publikon foto nga përditshmëria e pushimet luksoze me Ronaldon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...