“Je martuar për interes”, Emina i kthehet ndjekësit me përgjigjen epike - Bota Sot
“Je martuar për interes”, Emina i kthehet ndjekësit me përgjigjen epike

Mediale Vip

“Je martuar për interes”, Emina i kthehet ndjekësit me përgjigjen epike

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 12:09
Emina Cunmulaj

Emina Cunmulaj po e shijon jetën e saj luksoze.

Emina Cunmulaj po e shijon jetën e saj luksoze pasi është martuar me bashkëshortin miliarder.

Ajo publikon shpesh foto në jahte luksoze mirëpo shpesh ka treguar se nuk e ka problem të bëjë edhe jetë të thjeshtë dhe e ka pranuar se dikur milte lopë.

 10:59 | 15 Gusht 2019

Emina Cunmulaj po e shijon jetën e saj luksoze.

   

Emina Cunmulaj po e shijon jetën e saj luksoze pasi është martuar me bashkëshortin miliarder, shkruan lajmi.net.

Ajo publikon shpesh foto në jahte luksoze mirëpo shpesh ka treguar se nuk e ka problem të bëjë edhe jetë të thjeshtë dhe e ka pranuar se dikur milte lopë.

Mirëpo pavarësisht kësaj dikush prej ndjekësve e konisderon të shtirur dhe i ka thënë se është martuar vetëm për interes.

E nuk ka munguar reagimi i Eminës e cila i ka kthyer përgjigjen epike.

Image
Image

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...