Oriola Marashi mahnit me aftësitë në boks - Bota Sot
Oriola Marashi mahnit me aftësitë në boks

Mediale Vip

Oriola Marashi mahnit me aftësitë në boks

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 17:18
Oriola Marashi

Djem të keni kujdes Oriola e hatashme në boks.

Oriola Marashi pushimet i ka kaluar në Spanjë prej nga ka publikuar fotografi dhe video të shumta, ndryshe nga imazhet në bikini këtë herë modelja ka befasuar të gjithë me videon e ndarë.

Dikur ish anëtarja e grupit ‘Otr’ ka shokuar të gjithë me atësitë e saj në boks, në videon e publikuar në Instastory bukuroshja shihet duke grushtuar makinën e boksit, ku dëgjohen edhe brohoritjet e të pranishmëve ku mbeten të befasuar me forcën e saj.

Ndryshe, Oriola është duke shënuar suksese në botën e modelizmit ku vlen të përmendet paraqitja e saj në një sfilatë të organizuar nga marka e njohur e veshjeve ‘Guess’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat