Katy Perry bën horë modelin, i ul pantallonat në publik - Bota Sot
Katy Perry bën horë modelin, i ul pantallonat në publik

Mediale Vip

Katy Perry bën horë modelin, i ul pantallonat në publik

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 18:45
Katy Perry

Katy Perry gjendet në qendër të vëmendjes mediatike.

Katy Perry ishte akuzuar së fundmi për ngacmim seksual kjo pasi që ja ka ulur pantallonat modelit Josh Kloss në një aheng të organizuar nga shoqëria e saj, shkruan The Telegraph..

“E imagjinoni sa i turpëruar dhe patetik jam ndjerë në atë moment?” u shpreh modeli, në momentin kur po tregonte ngjarjen se si këngëtarja ja hoqi pantallonat dhe të brendshmet.

Por nuk mjafton me kaq, Katy ka pranuar edhe një akuzë ditë më parë tani nga një femër, moderatorja Tina Kandelaki ka rrëfyer se gjatë një eventi ylli problematik kishte tentuar ta puthë disa herë dhe kur u kundërshtua gjeti një tjetër femër për të puthur dhe kërcyer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...