Veshja interesante që tregon hiret e Oriola Marashit - Bota Sot
Veshja interesante që tregon hiret e Oriola Marashit

Mediale Vip

Veshja interesante që tregon hiret e Oriola Marashit

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 20:25
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka arritur që të tërheqë sërish interesimin e fansave të saj të shumtë me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale.

Me një veshje interesante në formë të brendshmeve, modelja ka treguar edhe një herë fizikun e saj mbresëlënës.

“Duaje veten në radhë të parë dhe gjithmonë ndiqe zemrën tënde”, është përshkrimi i fotografive të publikuara në Instagram.

Oriola numëron mbi 317 mijë ndjekës në këtë rrjet social, në të cilin i shpërndan fotografitë që tregojnë hiret e saj.

Modelja arrin gjithmonë që të jetë në qendër të vëmendjes me pozat tërheqëse që vënë në pah figurën e saj mahnitëse. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love yourself first and always follow your heart ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat