Bleona nënshkruan kontratë me kompaninë e njohur amerikane - Bota Sot
Bleona nënshkruan kontratë me kompaninë e njohur amerikane

Mediale Vip

Bleona nënshkruan kontratë me kompaninë e njohur amerikane

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:54
Bleona Qerreti

Bleona Qerreti ka nënshkruar një kontratë të rëndësishme muzikore me kompaninë e njohur amerikane ‘Taryn Brown Company’.

Këtë ajo e ka bërë të ditur në një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

 “Taryn Brown Company”  është kompani  e cila merret me promovimin dhe me projekte të ndryshme muzikore. Kontrata në fjalë pritet të bëjë bujë në karrierën e Bleonës.

Kjo kompani ka ndihmuar në ngritjen e karrierës të shumë yjeve të njohur botërorë, ku mund të përmendim: Christina Aguilera, Bobby Brown, Tyrese, Pebbles and Alicia Keys.

Drejtoresha e kësaj kompanie, Taryn Brown  për “Yahoo Finance” është shprehur e lumtur me Bleonën

 “Bleona është një artiste e pavarur që ka ngritur standartet me talentin, vokalet dhe personalitetin ‘divë’, ka thënë ajo për këngëtaren shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...