Vildane Zeneli “çmend” Stupcat - Bota Sot
Vildane Zeneli “çmend” Stupcat

Mediale Vip

Vildane Zeneli “çmend” Stupcat

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:05
Vildane Zeneli dhe Stupcat

Modelja shqiptare Vildane Zeneli e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është një femër mjaft atraktive dhe ndiqet nga shumë fansa për shkak të formave të saj.

Ajo vazhdimisht me paraqitjet e saj publike zgjon interesimin për shkak se ajo është mjaft e guximshme me paraqitjet e saj publike duke mos hezituar të ekspozohet.

Së fundmi ajo është bashkuar me aktorët e humorit “Stupcat” duke sjellë diçka të re për publikun tanimë në fushën e aktrimit.

Ajo që bie në sy është ekspozimi që ajo ka bërë, duke nxjerrë pothuajse tërësisht gjoksin duke provokuar publikun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...