Eni Koçi duket e ‘zjarrtë’ me ndryshimin e bërë - Bota Sot
Eni Koçi duket e ‘zjarrtë’ me ndryshimin e bërë

Mediale Vip

Eni Koçi duket e ‘zjarrtë’ me ndryshimin e bërë

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 20:18
Eni Koçi

Eni Koçi ka ndryshuar pamjen e saj.

Eni Koçi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, artistja nga një biondinë është kthyer në flokë kuqe dhe imazhi i ri po magjepsë ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj ku u shfaq me një stil krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim bukuroshen, por duket se ky ndryshim i ka pëlqyer të gjithëve e veçanërisht Gencit i cili i komentoi me disa ‘Emoji’ të zjarrit.

Ndryshe, Eni dje kishte njoftuar fansat e saj se duhet të presin deri muajin e ardhshëm për të dëgjuar këngën e re të saj. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keep smiling...it makes people wonder what you're up to😄 #redhair

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...