Ava Max publikon këngën e re, por pa videoklip - Bota Sot
Ava Max publikon këngën e re, por pa videoklip

Mediale Vip

Ava Max publikon këngën e re, por pa videoklip

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 21:13
Ava Max

Kanë kaluar një vit që nga publikimi i këngës “Sweet but Psycho” nga shqiptarja, Ava Max.

Ky projekt i solli asaj famë të madhe, ndërsa arriti shikime e dëgjime në platformat e ndryshme muzikore, përfshirë edhe kanalin YouTube.

Një metodë më efektive për blerjen e një banese të re

Ndërkohë solli edhe këngë të tjera që u prit mirë prej fansave dhe publikut gjersa gjatë ditës së sotme publikoi edhe një këngë të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...