Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka - Bota Sot
Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka

Mediale Vip

Befasia e Kadri Veselit në dasmën e çiftit nga Suhareka

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:39
Kadri Veseli

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ishte dëshmitar në dasmën e asambleistit të PDK-së në Suharekë, Rilind Krasniqit.   

Dje në Suharekë asamblisti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës Rilind Krasniqi i ka dhënë fund beqarisë.

Asambleisti ka lidhur kurorë me Albana Gashin dhe në ceremoninë e martesës ishin prezent edhe miqtë nga politika, por ajo që befasoi çiftin ishte padyshim edhe prezenca e Kadri Veselit.

Krye parlamentari ishte dëshmitar në martesën e tyre dhe prezenca e tij gëzoi tej mase Rilindin dhe Albanën në këtë datë të veçantë për ta.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...