Ramushi në hall për të rikthyer postin e Kryeministrit, por ja çfarë bën Anita - Bota Sot
Ramushi në hall për të rikthyer postin e Kryeministrit, por ja çfarë bën Anita

Mediale Vip

Ramushi në hall për të rikthyer postin e Kryeministrit, por ja çfarë bën Anita

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 12:04
Ramush dhe Anita Haradinaj

Anita Haradinaj është duke kaluar pushimet në jug të Shqipërisë.

Disa javë më parë Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i kryeministrit për tu gjykuar si qytetar i thjeshtë në gjykatën e Hagës.

Por ky fakt nuk paraqet ndonjë problem për bashkëshorten e tij Anitën e cila është duke shijuar pushimet e saj në bregdetin shqiptar.

Në disa fotografi që po qarkullojnë në rrjete sociale mund të shohim bashkëshorten e kryeministrit në formë të mirë trupore edhe pse është nënë e tre fëmijëve. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...