Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh - Bota Sot
Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh

Mediale Vip

Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 17:17
Dafina dhe Tayna

Dafina Zeqiri dhe Tayna po shijojnë suksesin e këngës së re.

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin “Bye Bye”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin.

Në klip, dy artistet erdhen tejet të ‘nxehta’, ndërsa kënga po pëlqehet nga fansat e tyre.

Deri tani, kjo këngë ka marrë 7 milionë klikime në kanalin YouTube, sukses të cilit padyshim që i gëzohen vetë autoret e këngës.

Për ndryshe, si Dafina ashtu edhe Tayna janë shumë aktive me koncerte gjatë kësaj sezone.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...