Noizy publikon sekuenca të këngës së re, a është ‘diss’ për Unikkatilin? - Bota Sot
Noizy publikon sekuenca të këngës së re, a është ‘diss’ për Unikkatilin?

Mediale Vip

Noizy publikon sekuenca të këngës së re, a është ‘diss’ për Unikkatilin?

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 17:19
Noizy

Noizy ka zbuluar detajet e këngës së re.

Noizy ka publikuar një video në Instagram, në të cilën zbuloi një pjesë të këngës së re.

Reperi bëri të ditur se kënga e tij e re publikohet nesër (21 gusht), ndërsa titulli i saj është “Kallabllak”.

“Kta po m’shtojn mu 1 diss, un e shtoj dhe 1 garazhd.. sa e bleva 1 lambo zi sterr all black, OI PLAKKKKK
Neser dalin armatimet e rona. #Kallabllak #21/August #OTR”, ka shkruar Noizy, i cili bëri kureshtar fansat të dinë nëse kënga është ‘diss’ për Unikkatilin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...