Pas shumë kohësh, bëhet i ‘gjallë’ Flori Mumajesi - Bota Sot
Pas shumë kohësh, bëhet i ‘gjallë’ Flori Mumajesi

Mediale Vip

Pas shumë kohësh, bëhet i ‘gjallë’ Flori Mumajesi

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 17:22
Flori

Flori Mumajesi është ‘tretur’ për një kohë të gjatë.

Sezona e verës është periudha në të cilën artistët janë shumë aktiv si me projekte muzikore ashtu edhe me koncerte.

Për dallim prej kolegëve, Flori Mumajesi prej kohësh nuk është aktiv as me këngë dhe as në rrjete sociale.

Mungesa e tij bëri që të qarkullojnë thashetheme të ndryshme.

Por, ishte Klajdi Haruni ai i cili së fundi postoi një fotografi në Instagram, në të cilën shihet edhe Flori.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...