Partneri i JLo ,kontrollues ndaj vajzave të tij

Mediale Vip

Partneri i JLo ,kontrollues ndaj vajzave të tij

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 23:49
Partneri i JLo ,kontrollues ndaj vajzave të tij

Alex Rodriguez është baba i dy vajzave, Natasha dhe Ella. Ai është shumë i kujdesshëm ndaj tyre.

Ai ka zbuluar së fundmi se ka hapur një llogari të rreme në Instagram për të parë se çfarë bëjnë Natasha dhe Ella.

Alex ka shpjeguar se vajzat nuk duan që ta ndjekin nga profili i tij, prandaj ai është detyruar që të krijojë një tjetër me identitet të rremë.

Gjithashtu ai ka treguar se vajzat ja kontrollojnë shpesh llogarinë e tij dhe nëse nuk ju pëlqen diçka që poston, menjëherë i kërkojnë që ta fshijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat