George Clooney gati të nis biznesin me djath të deleve - Bota Sot
George Clooney gati të nis biznesin me djath të deleve

Mediale Vip

George Clooney gati të nis biznesin me djath të deleve

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 18:14
George Clooney

Aktori i njohur amerikan, George Clooney siç duket është gati të nis një biznes të ri.

Biznesi që po përflitet në mediat amerikane ka të bëjë me djathin, pasi që sipas tyre aktori “çmendet” pas djathit italian të deleve “Pecorino”.

Sipas burimeve të “Daily Star”, aktori së shpejti do të nisë biznesin e djathit, transmeton Sinjalin.

Kujtojmë që Clooney është i dhënë pas biznesit. Ai në vitin 2013 lansoi një linjë tekile të quajtur “Casamigos” si dhe tani dëshiron të importojë djath në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...