Ajo ndiqet nga 12 milionë njerëz, shikoni fotot dhe kuptojeni pse - Bota Sot
Ajo ndiqet nga 12 milionë njerëz, shikoni fotot dhe kuptojeni pse

Mediale Vip

Ajo ndiqet nga 12 milionë njerëz, shikoni fotot dhe kuptojeni pse

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 00:41
Ana Cherí

Është një nga modelet më të ndjekura në planet dhe krejt kjo falë kurbave joshëse, pak të mbushura, të trupit.

Fjala është për super modelen, Ana Cherí e cila shquhet për format mbresëlënëse të fizikut.

33-vjeçarja nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara për pothuajse çdo ditë sjellë për dashamirët e saj të shumtë, imazhe nga më të nxehtat duke i vënë në pah gjithmonë të pasmet dhe gjoksin e bujshëm.

Ajo ndiqet nga 12,4 milionë njerëz në Instagram dhe arsyet do të bëhen mëse të qarta kur i shikoni këto foto.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat