George Clooney me biznes të ri - Bota Sot
George Clooney me biznes të ri

Mediale Vip

George Clooney me biznes të ri

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 06:09
George Clooney

George Clooney pretendon të merret me biznes të ri dhe ka të bëjë me djathin.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se George Clooney është gati të nisë biznesin me djath.

Sipas tyre, ai çmendet pas djathit të deles italiane, “pecorino” e duke qenë se njihet si një person që e do biznesin, ky do të jetë edhe hapi i radhës që do ta ndërmarr.

Clooney në vitin 2013 aktori lançoi me sukses një linjë tekile, “Casamigos”, dhe tani dëshiron të importojë djathin sard në SHBA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...