Kida nuk ndalon pozat në bikini, kështu duket në të zeza

Mediale Vip

Kida nuk ndalon pozat në bikini, kështu duket në të zeza

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 06:11
Kida

Kida po vazhdon të publikoj foto në bikini.

Kida është një prej këngëtareve shumë të dashura për publikun.

Ajo, që nga fillimet e para të karrierës ka arritur që për vete të bëjë shumë fansa, ata të cilët e duan për çfarë është dhe ia pëlqejnë muzikën.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat