Pas një dekade u fut në internet performanca e Gaga-s - Bota Sot
Pas një dekade u fut në internet performanca e Gaga-s

Mediale Vip

Pas një dekade u fut në internet performanca e Gaga-s

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 16:39
Lady Gaga

Ka kaluar plot një dekadë që kur Lady Gaga ishte “gjakosur” në skenën e MTV Video Music Awards të vitit 2009 gjatë performancës së këngëve “Poker Face” dhe “Paparazzi” – ndërkaq tani performanca në fjalë ka dalë në internet me kualitet të pastër.

“Është dashur një dekadë që kjo performancë ikonike të ngarkohej në internet”, shkroi një komentues.

“Fëmijët do të mësojnë rreth kësaj në librat e tyre të historisë. Aq legjendarë që është ajo”, shtoi tjetri.

Kujtojmë se MTV Video Music Awards 2019 do të transmetohet të hënën, ku e nominuar është edhe këngëtarja, Dua Lipa, në kategorinë “Best Dance” me këngën “Electricity”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...